خودروبر حرفه ای

دارای چه ویژگی هایی می باشد؟

یک خودرو بر یا کفی خودروبر باید دارای ویژگی هایی باشد که ما را مجاب کند که از آن برای حمل خود روی خود استفاده کنیم:

زمان

یکی از آن عوامل در دسترس بودن و داشتن فاصله کم خودرو سوار با مشتری می باشد.

از این رو خودروبران با داشتن تیمی کامل در تمامی نقاط تهران و با داشتن حداقل چندین خودرو بر در تمامی استان ها تضمین این را به شما خواهد داد تا سریع ترین زمان ممکن همکاران ما نزد شما رسیده و آماده خدمت رسانی به شما مشتری عزیز می باشد.

تجهیزات

امروزه با با بالا بودن قیمت خودرو و همچنین حساسیت خودرو های امروزی، برای جا به جایی هم نیاز به یک خودرو سوار یا خودروبر مجهز و حرفه ای داریم تا حمل خودرو را با کمترین فشار وارده به خودرو و همچنین  با امنیت بالا در تمامی سطوح جاده و خیابان ها ی شهر داشته باشیم. خودروبران با داشتن تیمی با خودرو سوار های مجهز که دارای استاندارد های لازم برای حمل خودرو را دارا می باشند، را در اختیار دارد تا بتواند بهترین خدمت رسانی را به مشتریان گرامی داشته باشد. خودرو سوار ها با داشتن چرخ گیر های مخصوص و لانچر ها به راحتی خودروی شما را بر روی خودرو بر سوار و مهار می کند تا خودروی شما با کمترین تکان و فشار احتمالی منتقل شود.

مشتری مداری

خودرو بران با داشتن سابقه طولانی در عرصه حمل و نقل خودرو و امداد رسانی، با در نظر داشتن شرایط و حال  شما عزیزان در زمان های خرابی خودرو و یا تصادفات آماده امدادرسانی و خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. خودروبر های ما با دیدن آموزش های لازم برای مشتری مداری در زمان های خاص و اضطراری این نوید را به شما خواهند داد تا با رفتاری متناسب و با شان و شخصیت شما، رضایت شما را از این که خودروبران را انتخاب نموده اید، خشنود خواهد کرد.

پشتیبانی

برای اینکه هیچ تخلف و نارضایتی در زمان استفاده از سرویس های ما برای شما مشتریان عزیز بوجود نیاید، ما با تماس های مداوم با خودرو بر های خود و شما در همه زمان، از انتخاب شما پشتیبانی خواهیم کرد. در صورت بروز هرگونه تخلف و نارضایتی در استفاده از خدمت رسانی ما،با ما تماس بگیرید و ما را آگاه سازید. 09100039904

خودروبر خوب و حرفه ای

امتیاز دهید