جرثقیل خودروبر و کاربرد های آن

همه آنچه که قرار است درباره جرثقیل خوروبر بدانید.

شاید در حین خرابی خودرو و در راه ماندتان، تنها چیزی که به ذهنتان خطور می کند استفاده از جرثقیل خودروبر باشد و بیشتر افراد  بدون توجه به مدل ماشین و نوع خودرو بر اقدام به استفاده از خدمات خودرو بر کنند. امروز در بیشتر کشورها جرثقیل ها  برای حمل خودروهای آسیب دیده در تصادفات و حوادث غیر منتظره کاربرد دارند.

در زیر بیشتر با نحوه کار این خودرو بر بیشتر آشنا می شویم.

آشنایی با جرثقیل خودروبر

جرثقیل خودروبر

جرثقیل خودروبر از کامیونت شش تن و جرثقیل هیدرولیک قابل استفاده می باشد.

از مهم‌ترین مزایای این روش حمل و نقل ایمنی بالا بدون آسیب وارد شدن به خودرو، هزینه‌ی مناسب، حمل خودرو بدون نیاز به روشن کردن موتور و … می باشد. تعمیرکاران خودرو قبل از اینکه خودرو را به محل حمل و نقل کنند نسبت به بررسی و عیب یابی خودرو اقدام می کنند و اگر حرکت دادن خودرو باعث آسیب رسیدن بیشتر به خودرو شود توسط جرثقیل حمل می شود.

هزینه حمل و نقل خودرو با جرثقیل خودروبر

با توجه به امکانات متنوع حمل و نقل نظیر کامیون، یدک کش، هواپیمای خودرو بر، کشتی و ‌… تعرفه‌ی این گونه امکانات نیز متغیر می باشد. از پارامترهای مهم تعیین کننده تعرفه جرثقیل خودروبر، نوع خودرو که حمل می شود می باشد. باید متناسب با نوع خودرو درخواست جرثقیل کنید.

جرثقیل باید وزن خودرو را تحمل کند و در طول مسیر حمل دچار آسیب به جرثقیل و خودرو نشود.

معمولاً برای مسیرهای کوتاه و خودروهای سبک از جرثقیل نیسان استفاده می کنند که این جرثقیل ها هزینه‌ی کمتری نسبت به کامیون ها دارند.

در مسافت های طولانی برای حمل خودرو هزینه سوخت و استهلاک جرثقیل محاسبه می شود.

جرثقیل یدک کش های مکانیزه نسبت به نمونه های معمولی از پایداری بهتری برخوردارند و قیمت خدمات این گونه خودرو برها تا حدودی بیشتر می باشد.

برای درخواست و سفارش میتوانید با شماره 09100039904 تماس بگیرید.

امتیاز دهید